Ziņas

Spilva iegādājas tēju, garšvielu un pārtikas piedevu ražotāju Latplanta

09.07.2009

Ēdienu un ēdiena piedevu ražotājuzņēmums Spilva 15. jūlijā noslēdza darījumu, ar kuru Siguldas novadā bāzēts tēju, garšvielu un pārtikas piedevu ražotājuzņēmums a/s Latplanta ir nonācis SIA Spilva īpašumā. Spilva sadarbībā ar Latplanta plāno paplašināt produkcijas klāstu un atrast sinerģiju abu uzņēmumu kopīgā darba organizēšanā – izejvielu un pakalpojumu iepirkumos, ražošanā, loģistikā un pārdošanā.

Lēmums par Latplanta uzņēmuma un zīmola iegādi Spilva pieņemts saskaņā ar „Spilvas” stratēģiskās attīstības plānu. „Uzņēmums Latplanta Latvijā strādā kopš 1991. gada un tā zīmols ir iekarojis Latvijas tirgū spēcīgu atpazīstamību. Tāpēc Spilva plāno saglabāt Latplanta zīmolu,” skaidro Spilva Tirdzniecības un mārketinga direktore Dana Erciņa.

Līdz ar īpašnieku maiņu, mainās Latplanta vadība, par uzņēmuma vadītāju kļūstot Lolitai Bemhenai, SIA Spilva valdes loceklei. Savukārt, uzņēmuma Latplanta darbiniekiem tiek piedāvāts darbs SIA Spilva struktūrā.

„Tuvākā gada laikā plānojam nostiprināt un palielināt Latplanta zīmola atpazīstamību tirgū, kā arī uzlabot Latplanta produkcijas distribūciju un pieejamību visā Latvijā. Pēc uzņēmuma Latplanta iegādes uzsākām veidot sinerģiju abu uzņēmumu kopīgā darba organizēšanā – izejvielu un pakalpojumu iepirkumos, ražošanā, loģistikā un pārdošanā,” informē Dana Erciņa.

Ēdienu un ēdiena piedevu ražotājuzņēmums Spilva ir viens no vadošajiem augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmumiem Baltijā, kas savu produkciju realizē arī eksporta tirgos gan rietumos, gan austrumos. Uzņēmuma sortimentā ietilpst desmit ēdienu un ēdiena piedevu kategorijas – tomātu mērces un kečupi; majonēzes; dresingi; konservēti dārzeņi; ievārījumi un deserti; mārrutki un sinepes; zupas un otrie ēdieni; sulas; tējas; garšvielas.

Produktu katalogs

Kontakti

SIA Orkla Foods Latvija
Zvaigžņu iela 1,
Spilve, Babītes pag., Babītes nov., Latvija, LV 2101
Tālrunis: +371 67063000
Fakss: +371 67063005
E-pasts:  info@latplanta.lv

Bezmaksas tālrunis atsauksmēm: +371 80004455
Personāla un lietvedības daļa: +371 67063031
Pasūtījumiem: +371 67063011; +371 67063015